GRL Teknoloji Tic. Ltd. Şti. | Teknolojide Çözüm Ortağınız.

 • Adres
  Halil Rıfat Paşa Mh Perpa Tc. Mrk.
  A Blok Kat 9 No 1147
  Şişli / İstanbul
 • Çalışma Saatlerimiz
  Haftaiçi - Sat: 09.00 to 18.30
 • E-Posta
  info@grlteknoloji.com

 

GRL Teknoloji, web sitesi ve mobil site çözümlerinde, şirketlerin dijital platformlardaki kurumsal ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tasarım ve teknolojinin buluşmasını profesyonel proje yönetimi ile doğru zamanda ve en iyi kalitede sunan GRL Teknoloji, müşterilerini hem web hem de hızla yükselişte olan mobil dünyasında üst sıralara taşımaktadır.

 

Dijital iletişim ve pazarlama yöntemlerinin sağladığı en yeni imkânları müşterilerine sunan GRL Teknoloji, web sitesi ve mobil site çözümleri ile kurumların dijital platformlardaki kurumsal ihtiyaçlarının tamamını karşılamaktadır.

Ürettiği web ve mobil sitelerin sürekli canlı ve takip edilir kalmasını sağlayan GRL Teknoloji, düzenli içerik güncellemeleri, yeni kampanya duyuruları, ek geliştirme ve uygulamalar ile web sitesi ve mobil siteler için gerekli bakım hizmetlerini de sunmaktadır.

Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri GRL Teknoloji, web sitesi ve mobil site çözümleri ile kurumların dijital platformlardaki kurumsal ihtiyaçlarının tamamını karşılamaktadır.