GRL Teknoloji Tic. Ltd. Şti. | Teknolojide Çözüm Ortağınız.

 • Adres
  Halil Rıfat Paşa Mh Perpa Tc. Mrk.
  A Blok Kat 9 No 1147
  Şişli / İstanbul
 • Çalışma Saatlerimiz
  Haftaiçi - Sat: 09.00 to 18.30
 • E-Posta
  info@grlteknoloji.com

Neden Smart Home ?
 Projelerinizde Size Özel Çözümler Sunarak Yapılarınıza Değer Katar.

 

 

 Yüksek kalite ve çok fonksiyonlu

 Smart Home Akıllı Ev Sistemi ile Artık Herşey Mümkün.

Evimiz ya da yatırımımız (projemiz) için+konfor+güven+prestij istiyorsak, tüm bunlar tek bir çatı altında bileşik çözümler sunabilen ürünleri ile mümkün AKILLI ev otomasyonu, görüntülü diyafon,kameralı güvenlik, alarm, enerji tasarrufu ve bina kontrol sistemleri ile birlikte mükemmel çalışmak üzere entegre edilmiştir. Bu gelişmiş özellikler, size ve ailenize ,aydınlatmalarınızı, perde ve panjurlarınızı ,iklimlendirme sisteminizi, TV ,DVD ,uydu alıcısı, müzik sistemi ve tüm elektronik aletlerinizi tek bir dokunuşla kontrol etmenizi sağlar. Esnek, basit ve pratik kontroller sayesinde dünyanın öbür ucunda bile olsanız her şey sizin elinizde olacak ve gözünüz arkada kalmayacak.

 

Kolay Kullanım

Akıllı kumandalar, cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi tüm ürünler ile uyumlu çalışabilen sistem IR ve RF cihazlarınızı aynı çatı altında toplar, tek bir kumanda da birleştirir ve bunları birbirleri ile uyumlu çalışır hale getirir. Siz kumandanızdan yâda IPAD ile bir senaryoyu seçtiğinizde, örneğin istenmeyen ışıklar ve panjurlar kapanır müzik sisteminiz favori parçanızı çalmaya başlar ve odanızın ışığı istediğiniz seviyede açılır.

 

Kullanıcı Dostu, Çok Kolay ve Pratik


Ekonomik Çözüm

 Bildiğiniz tüm akıllı ev otomasyon sistemlerine kıyasla en rekabetçi çözümleri sunar. Amacımız akıllı ev sistemlerini lüks olmaktan çıkarıp, herkesin kolayca sahip olabileceği, zahmetsiz ve kolay bir çözüm haline getirmektir.

 

Kolay Kurulum

Uzun ve zahmetli montaj süreçlerine son veriyoruz. Kablosuz altyapı sayesinde, eviniz veya işyeriniz ister inşaat halinde olsun, isterseniz de dayalı döşeli olsun, kırma, dökme, kablo çekme kesinlikle yok. Binanızın mevcut tasarımına ve altyapısına zarar vermeden, estetik görünümüne etki etmeden, dokunmatik akıllı Wi-Fi anahtarlarımızı kullanarak yada mevcut priz ve anahtarlarınızı değiştirmeden hızlı ve kolay kurulum imkanı sunuyoruz. Sisteminizi, dilerseniz siz, dilerseniz teknik ekibimiz sadece dakikalar içerisinde kolayca kuracaktır.

 

 

Kolay, pratik montaj ve basit hızlı kurulum ile zamandan tasarruf edin.

 

 

Mevcut elektrik tesisatlarını kullanarak ekstra kablolama gerektirmeyen masrafsız, kablosuz tadilatsız özel çözümler.

 

Güvenli Mutlu ve Konforlu

Bir Hayata Dokunun.

 

 

AKILLI YAŞAM TEKNOLOJİSİ

 

Akıllı Ev ve Otomasyon Yazılımı IOS & Android Uygulaması Gelişmiş yazılım özelliği sayesinde tüm sistemin entegre çalışmasına yardımcı olur. Aydınlatmalar, klima, kombi ve diğer sayabileceğiniz tüm yaşam ihtiyaç sistemlerini Kontrol eder, enerji tassarufu için optimize eder, senaryolar ve zamanlayıcılar kullanır. Sizin isteklerinizi yerine getirir.Konfor, güven ve prestijiniz için çalışır. Evinizi binlerce kilometre uzaktan tek bir dokunuşla kontrol edebilirisiniz .