GRL Teknoloji Tic. Ltd. Şti. | Teknolojide Çözüm Ortağınız.

 • Adres
  Halil Rıfat Paşa Mh Perpa Tc. Mrk.
  A Blok Kat 9 No 1147
  Şişli / İstanbul
 • Çalışma Saatlerimiz
  Haftaiçi - Sat: 09.00 to 18.30
 • E-Posta
  info@grlteknoloji.com
HEDEFLERİMİZ
Awesome Image

Akıllı Konsept Yazılım & Bilişim Teknolojileri, gelişen sektör ihtiyaçlarına etkin çözümler üretebilmek için amacıyla 2016 yılının başında kurulmuştur. Firmalara etkin çözümler sunabilmek iyi bir ekip çalışması ve firmaların ihtiyaçlarını iyi analiz etmesinden geçtiğine inanan ve bu bilinçle çalışan bir departmandır.

VİZYONUMUZ
Awesome Image

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.

ETKİN DESTEK VE SERVİS ALT YAPISI
Awesome Image

Akıllı Konsept Yazılım & Bilişim Teknolojileri'nin hızla büyümesindeki en büyük neden etkin destek ve servis alt yapısıdır. Bu güçlü alt yapı ile en karmaşık projelerde bile müşterilerinin yanında olan Akıllı Konsept Yazılım & Bilişim Teknolojileri, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

MOBİL YAZILIM

GRL Teknoloji, bilgi teknolojilerini uygulanabilir kılmayı, farklı becerileri bir araya getirerek kesintisiz iş sistemleri sunmayı ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı amaçlar..

WEB TASARIM

Ürettiği web ve mobil sitelerin sürekli canlı ve takip edilir kalmasını sağlayan Akıllı Konsept, düzenli içerik güncellemeleri, yeni kampanya duyuruları, ek geliştirme ve uygulamalar ile web sitesi ve mobil siteler için gerekli bakım hizmetlerini de sunmaktadır..

NETWORK KURULUMU

Firmanız için birden fazla ofisin network yönetimini tek bir merkezden uygulayarak düşük maliyet ve yönetim kolaylığı avantajlarını sağlıyoruz..

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Teknoloji ve elektronik sistemler günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olarak bizimle birlikte varlığını sürdürmeye devam ediyor. Tüm teknolojik gelişmeler güvenlik sektörünü de harekete geçirip, kullanıcı için en ideal olan güvenlik sistemleri hakkında kesin sonuç veren çözümler üretmeye devam ediyor..

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Sistemimizin en temel özelliği herhangi bir ev ya da ofise, bina altyapısına zarar vermeden kurulabilmesidir. Xenon Smart , duvarları kırıp dökmeden, mevcut elektrik tesisatlarını kullanarak evinizi kontrol etme olanağı sunar..

SERVER SİSTEMLERİ

Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP, IBM, Dell, Fujitsu-Siemens ve SNC gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucuların temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır..